воскресенье, 24 августа 2014 г.

Козацькому роду нема переводу!

  Добрий вечір,  добрим людям! Це мій перший пост українською.... Бо спілкуюся я російскою,  але не сьогодні.
  Ось мої соколята!

Зараз вишиванка то є тренд,  але для мене вишиванка то є традиції моїх пращурів. Нажаль,  у цьому я мало разуміюся..... Але я швидко вчусь!  Орнамент – це не тільки прекраса,  але й оберіг.
 Для синочка я підібрала монохромну вишивку від Ганни Макарчук, дуже сподобалась, й зображення птахів використовуюсь для укріплення здоров`я у дітей.
 А ось Стася сама підбирала собі орнамент,  сама й вишивала))) Квіти на сорочці дівчини символізують красу й непорочність. Отакі скромні вишваночки є у моіх діточок. Якось похизуюсь і своєю, собі сорочку зробила пару років тому,  не нова...
   На останок хочу сказати..... У цей важкий для країни час ми повинні пам`ятати, що у людини є коріння, то твій рід, пращури, є душа, яку Господь тобі дав, і є крила, які сам надбав.Миру нам і процвітання! 

8 комментариев:

 1. Віта, яки в тебе гарні соколятка! Твоя Стася, дуже гарна, й вишиванка їй дуже пасує! І синочок просто красень-парубок! Я вірю, що вишиванка вишита материнскьми руками несе в собі дуже міцну енергетику й вже сама по собі є оберігом! Хай тебе та твою родину Господь береже!
  Слава Україні!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Героям Слава! Наталочко, дякую за теплі слова! А ще закую за ссилочку на вишивальний форум, яку ти давала у себе.... Мене зацікавила символіка ім`я та слов`янські обереги.

   Удалить
 2. Вікторія, дякую! Діти в вишиванках це щось неймовірне! А якщо зроблено власноруч, то це сила!

  ОтветитьУдалить
 3. Дуже гарні стильні вишиваночки, а дітки які красиві! :)
  Ступка так за душу бере... аж сльози на очах, але то такі сльози, після яких бачиш веселку...

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую! Як зараз не вистачає Богдана Сильвестровича, але маємо надію, що він там, на небі, молиться за Україну.

   Удалить
 4. Здорово, Вика, спасибо за красоту, спасибо за Богдана Ступку! И мира всем!

  ОтветитьУдалить